Island of Pets

Soovid olla edasimüüja või oled huvitatud hulgimüügist?

Ekspertidele

Saaremaa, mis on Eesti suurim saar, paikneb Läänemeres, Hiiumaast lõunas, Muhu saarest läänes, ning kuulub Lääne-Eesti saarestikku. Island of Pets, meie “lemmikloomade saar”, asub Nasval – tuulte ja tormide eest kaitstud sadamaga kalurikülas Nasva jõe suudmes.

Sertifikatsioonid

Ostes jätkusuutlikult püütud kala, julgustad jaemüüjaid just sellist toorainet rohkem varuma ja müüma. Seeläbi edeneb kestlik kalandus ning üha enam kalapüügiettevõtteid soovib end selles suunas sertifitseerida.

Meie visiooniks on tagada nii praegustele kui tulevastele põlvedele elust pakatavad ja mereandidest kubisevad ookeanid.

Meie missiooniks on kasutada meie ökomärgist ja kalanduse sertifitseerimisprogrammi, et aidata kaasa maailmamere tervise edendamisele ja hoidmisele. Tunnustame kestlikke kalapüügitavasid ning nügime inimesi mereandide ostmisel tegema läbimõeldud valikuid. Teeme koostööd oma partneritega, et muuta mereandide turg jätkusuutlikuks.

 

Tootmine toimub Põllumajandus- ja Toiduameti ning HACCP standardite range järelevalve all.

 

MSC
Marine Stewardship Council on rahvusvaheline mittetulundusorganisatsioon, kes tunnustab ja premeerib jõupingutusi ookeanide ja mereandide varude kaitsmiseks tulevikuks.

Eesti Energia, Roheline Energia
Saare Fishexport on liitunud Rohelise Energia paketiga – perioodil 01.01.2020-31.12.2024 on ostetud 10154 MWh taastuvenergiat ning seeläbi toetatakse taastuvate energiaallikate laialdasemat kasutamist.

Saaremaa EHTNE toode
Märgis kinnitab, et toode on valminud Saare maakonna puhta loodusega keskkonnas, kohalike inimeste töö ja kogemustega.

Soovid olla edasimüüja
või oled huvitatud
hulgimüügist?