Island of Pets

kus vana hea Saaremaa elutarkus kohtub tehnoloogia ja innovatsiooniga.
merest püütud
kohalik tootmine
minimaalselt töödeldud
õhk-kuivatatud
roheenergia
100% puhas
holistiline
Saaremaa ehtne toode

Meie lugu

Üks ajaloolisemaid tegevusi toidu lauale toomiseks on kala püüdmine. Meie esivanemad said merest palju head. Tänapäeval täiustame seda vana head traditsiooni tehnoloogia ja innovatsiooniga, et pakkuda oma parimatele sõpradele samasugust parimat võimalikku kvaliteeti.

Kohalik tootmine

Kalamaiused valmivad meie endi silme all Saaremaal Nasva külas asuvas Saare Fishexportis. Oleme protsessi juures kala püüdmisest kuni maiustuste jõudmiseni kõigi sõpradeni.

◄ Traallaev Herry – Põhiline toormega varustaja.

⇧ Traallaev Herry – Põhiline toormega varustaja.

Kvaliteet

Island of Pets tooted valmivad inimtoidu kvaliteedi järgi orgaanilistest ja funktsionaalsetest toorainetest. Tervisliku ja toitva koeratoidu puhul on vähem sageli rohkem. Keskendudes hoolikalt kureeritud koostisosade valikule, saame olla veendunud, et iga komponent täidab kindlat eesmärki ja aitab kaasa meie karvaste sõprade üldisele heaolule. Meie ekspertidest koosnev meeskond valib välja ainult kõrgeima kvaliteediga koostisained, millest igaüht kasutame eesmärgiga pakkuda olulisi toitaineid toetamaks optimaalset tervist.

Tehnoloogia

Tootmisel kasutame üle nädala kestvat alla 30°C õhkkuivatusmeetodit, säilitades sedasi toidus kõik olulised toitained, õlid, vitamiinid ja mineraalid. Selliselt kuivatatud kala sobib ka tundliku seedimisega neljajalgsetele.

Roheenergia

2019. aastal paigaldasime oma tootmishoonetele üle 500 kW päikesepaneelid, mis aitab meil olla sõbralikum oma keskkonna
vastu ning vähendada süsiniku jalajälge. Rohelise energiaga töötamine viib meid sammu võrra lähemale sellele, et olla maailma kõige ökoloogilisem lemmikloomatoidu tootja. Nagu öeldakse – unistada tuleb suurelt!

100% puhas

100% puhas ja funktsionaalne toit, milles ei ole säilitusaineid, pestitsiide, herbitsiide, antibiootikume, kasvuhormoone, mahuaineid jms.

ISLAND OF PETS

kuulub Saare Fishexport OÜ gruppi. Saare Fishexport on juba ligi 20 aastat tegelenud kilu ja räime püügi, töötlemise ning eksportimisega Ameerika Ühendriikidesse, Hollandisse, Soome, Suurbritanniasse, Taani ja paljudesse teistesse riikidesse.