TAGASI

Lemmikute hambahooldusest

16 jaan. 2023
IoP Hammaste hooldus blogi
Jätkame lemmikute tervise teemadel, tänases postituses räägime lemmikute hambahooldusest ning meil on sulle ka üks põnev uudis jagada.

Kellel on sinu peres kõige halvemad hambad?

Kõigist pereliikmetest ei ole tõenäoliselt raske ära arvata, kelle hambahügieen on kõige halvem: lemmikloomadel. Nemad ise ei pese hambaid ega kasuta hambaniiti. Kui sa pole oma lemmikule hambapuhastust pakkunud, on ta sobiv kandidaat demonstreerimaks näiteks lastele, mis nende hammastest saab, kui neid regulaarselt ei pesta. Piisab sellest, et vaadata lemmikule suhu ja tunda tema hingeõhku.

Tavalises suus on hambad puhtad ja valged ning igemed kinnituvad sujuvalt hamba külge. Puudub punetus ja hambakivi. Kui suud regulaarselt ei puhastata, kogunevad sülg, toit ja bakterid (mis kõik koos moodustavad hambakatu) igemevagudesse, põhjustades põletikku ja infektsioone. Katt mineraliseerub hambakiviks, tekitades veelgi enam põletikku, kattes hambakrooni ning hävitades hamba kinnituskoha ja seda ümbritsevat lõualuud.

Närimismaius hambahoolduseks

Lisaks erinevatele harjadele ja pastadele on üheks lihtsaks ja loomulikuks puhastusvahendiks närimismaiused. Igapäevane korralik närimismaiuse kasutamine võib oluliselt vähendada hambakattu ja hambakivi. See tähendab aga kindlasti närimismaiuse kasutamist iga päev, aeg-ajalt kasutamine ei aita ning lemmik peab maiust ka tõesti närima. Loomulikult on oluline, et sellised närimismaiused oleksid sobiliku suurusega ning mis kõige olulisem puhta koostisega, sisaldamata kahjulikke lisaaineid.

Närimismaiuseid on erinevatest toorainetest, kuid nagu öeldud, pole mitte kõik neist lemmikule sobivad. Üheks närimismaiuse looduslikuks ja puhtaks tooraineks on kuivatatud kalanahk.

Island of Petsil on sulle põnev uudis: oleme valmis saanud uue toote, milleks on kuivatatud tursanahast närimismaiused.
Xmas Mix jõulupakk

Miks just tursanahk?

Tursanahast maius on suurepärane kooslus kergesti seeditavatest valkudest, asendamatutest aminohapetest ja oomega-rasvhapetest, mis on head sinu lemmiku nahale, karvkattele, hammastele, liigestele ja immuunsüsteemile. Närimismaiused aitavad su lemmikloomal tugevdada ja puhastada hambaid ning masseerida igemeid. Meie valmistame oma maiused Saaremaal, ükshaaval käsitsi rullides ja kuivatades, valides hoolikalt oma toorainet, mis on 100% naturaalne tursanahk.

Mitte ainult hambapuhastuseks

Tursanahast maiused on mitu-ühes toode, need on head hammaste puhastamiseks, aga ideaalsed ka näiteks kutsikale, kelle igemed sügelevad. Maiused masseerivad igemeid, nii et sinu juhtmed ja kingad saaksid jääda terveks.

Samuti on maius heaks ajaviiteks, andes lemmikule tükiks ajaks tegevust, kas reisil olles või kodus peremeest oodates. Samuti on see hea võimalus toidulauda mitmekesistada.

Närimismaius sobib noorele, vanale ja ka dieedil lemmikule

Närimismaiused sobivad nii noorele kui vanemale lemmikule. Neid võid anda igal ajal, sest need on madala kalorsusega ning sobivad seega ka dieedil lemmikule.

Eriti kasulik on maiust anda pärast sööki, kuna siis on hammaste puhastus eriti oluline. Kõige lihtsam on alati probleeme ennetada ja pakkuda lemmikule tervislikku maiust iga päev.

Island of Pets tursanahast närimismaius

 • 100% tursanahk
 • Käsitööna kuivatatud
 • Kaua kestev maius
 • Ideaalne noorele lemmikule, kui hambad sügelevad
 • Samuti igavuse peletamiseks
 • Puhastab, tugevdab hambaid ja igemepiiri
 • Aitab vältida hambakivi teket ja igemepõletikku
 • Kergesti seeditav
 • Oomega-3- ja 6-rasvhapete allikas
 • Kõrge proteiinisisaldusega
 • Ei sisalda ühtki lisaainet
Island of Pets Tursarull kalanahast närimismaius Cod Skin Chewy Treat 50g

Läbipaistev tootmisahel ja puhas tooraine

Island of Petsi kuivatatud tursanahast maiused on 100% naturaalsed, sest koosnevadki ainult kuivatatud tursanahast. Nii on need täielikult ilma lisaaineteta: ei sisalda kunstlikke säilitus-, lõhna-, värv- ega maitseaineid.

Island of Petsi eripäraks on see, et kontrollime toote valmimise protsessi, tootes oma maiused inimkvaliteedi järgi käsitööna. Kasutame tootmisel päikesepaneele ning jälgime jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

Saad esimesena teada magusatest pakkumistest, uutest toodetest ja harivatest artiklitest.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Sind võivad need ka huvitada!

Jäta kommentaar