TAGASI

Käpakesed talveks kaitstud käpasalviga

30 dets. 2022
käpasalvi blogi päis
Käes on käredad talveilmad ja aeg rääkida meie karvaste lemmikute külmataluvusest. Paljudel koertel on talvel probleeme käppadega, mis jäisel pinnal kõndimisest muutuvad hellaks ja kuivaks, kipuvad olema marrastunud ja hõõrdunud.

Käppade eest hoolitsemine koerte jaoks on sama oluline kui inimestele jalgade eest hooldamine: lemmikutele võivad teha muret villid või käpapatjade vigastused, liiga kuumal kõnniteel kõndimisest põletuse saanud või talvel külmaga marrastunud käpad. Vigastatud käpapadjad muudavad kõndimise valusaks ja tekitada põletikku. Siinkohal ongi oluline pidada meeles käpahooldust.

Meil on selleks puhuks just sobiv toode: Herbal Balmi nina- ja käpasalv, mis hoolitseb sinu karvase sõbra käppade, nina ja isegi kortsukeste eest.

Salv kaitseb õrna käpapadjanahka ka kõige ekstreemsemates ilmastiku- ja teeoludes. Lemmikloom saab jalutada jäisel lumel, kuumal rannaliival või ka kruusateel, ilma et käpakesed viga saaksid. Salv hooldab ka juba kahjustunud kuiva nahka, koerte aknet, haavakesi, hõõrdumisi, marrastusi. Hoiab ja kaitseb igal aastaajal, niisutab kuiva nina ning aitab leevendada allergilisi reaktsioone nahal. Eelkõige aitab ennetada kõiki eelpool nimetatud riske.

Kuidas kasutada?

Kuidas siis käpahooldust teha? Et kaitsta käpakesi ilmastikuolude eest, kanna salvi käppadele ja varvaste vahele enne õue minekut. Soovitame salvi kasutada ka kuival ninal või ilmastikuolude eest kaitsmiseks, samuti kortsukeste vahel, et ära hoida haavandeid, põletikku, ekseeme, mis tekivad higistamisest, niiskusest jne. Toas võid peale salvi kasutamist käppadele sokikesed peale tõmmata, et põrandale ei jääks rasvaseid jälgi. Salv on tõhus, nii et kasuta pigem vähem, kui rohkem!

Et hooldada kahjustunud kuiva nahka, koerte aknet, haavakesi, hõõrdumisi, marrastusi jne, masseeri õrn kiht salvi enne ööund õigele kohale ning hoolitse, et koer ei lakuks kohe salvi maha – sel puhul on hea kasutada koonuskraed või hoida teda tegevuses. AGA looduslikud koostisosad, millest salv koosneb, on ka alla neelates lausa kasulikud, nii et sa ei pea muretsema, kui su lemmik peaks salvi ära limpsima!

Minu kassil oli mingi haavand käpa all, arst kirjutas rohu, määrisin ja määrisin, aga ära see kaduda ei tahtnud, kuniks sõbranna andis mulle oma koera käpamäärde, naersin veel, et mu kassist saab ka nüüd koer, aga nädalaga oli käpp terve.
Kliendi tagasiside

Salv sobib õrnaks käppade puhastamiseks ja massaažiks, eriti hea peale peale pesu, sest vesi kuivatab nahka ja hävitab loomulikku mikrofloorat. Salvi võib kasutada ka teiste lemmikloomade puhul, kes käivad õues ja kel esinevad nahaprobleemid, eriti kassid. Nagu inimestel, on lemmikutelgi pärast pikka jalutuskäiku või trenni soovitatav väsinud jalgu turgutada niisutava salviga masseerides.

Tõhus, aga ohutu koostis

Nina- ja käpasalv on tõhusa, aga ohutu koostisega: 100% puhtad looduslikud õlid ja võid aitavad hooldada ja kaitsta koera õrna nahka igal aastaajal. Salvi koostisest leiad shea-või, avokaadoõli, päevalilleõli, nisuiduõli, kandelilla vaha, kastoorõli, saialille ekstrakti ja E-vitamiini. Päevalilleõli turgutab keha, kastoorõli aitab detoksifitseerida ja nahka tervendada, saialille ekstrakt sisaldab allergiat vähendavate, põletikuvastaste omadustega ürte, aitab kehal üle saada stressist ja pingutusest, takistab vanusega seotud muutuste saabumist. Leevendab kurgu ja neelu ärrituse korral, samuti aitab toetada normaalset maksafunktsiooni. Nii et pole midagi, kui su lemmikloom salvi peaks lakkuma – vastupidi, see on ta organismile lausa kasulik. Shea-või ja avokaadoõli niisutavad nahka ning nisuiduõli on E-vitamiini rikas, mis teevad need käpahoolduseks ideaalseteks koostisosadeks.

Pole midagi, kui su lemmikloom salvi lakub: vastupidi, see on talle lausa kasulik.

Külma hooaja meelespea

Niisiis, mis on meie soovitused külmaks hooajaks, et sinu lemmik saaks muretult nautida ka talviseid jalutuskäike? Koertele on olemas spetsiaalsed saapad, mis aitavad kaitsta käpakesi. Kui nendega aga lemmikut harjutada ei õnnestu, on parim valik käpasalv, mis annab padjanditele kaitsekihi ega lase neid nii kergesti vigastada. Pese ja kuivata oma koera käpad pärast iga väljaskäiku – eriti kui ta on kõndinud soolaga pritsitud teedel, sest sool kahjustab nahka. Kuivatatud käpakestele masseeri niisutavat salvi, et nahakahjustusi ennetada.

Lustakat talve kõigile meie karvastele sõpradele!

Saad esimesena teada magusatest pakkumistest, uutest toodetest ja harivatest artiklitest.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Sind võivad need ka huvitada!

Jäta kommentaar