TAGASI

FISH YOU A MERRY XMAS ehk kalamaiused kõikidele kutsudele, nii ulakatele kui tublidele

15 nov. 2022
Xmas Mix jõulupakk
Ilmad lähevad aga külmemaks ja mõte kisub jõulude poole. Teiste pereliikmete kõrval ei tohiks ära unustada ka oma pere ja sõprade-sugulaste karvaseid lemmikuid. Meil on teile selleks puhuks vahva idee: tervislikud Kalamaiused Kõikidele Kutsudele. See on jõulupakk viiest erinevast kalamaiusest, mis sobivad nii koertele, kassidele kui ka näiteks tuhkrutele ja teistele lemmikutele, kes kala vajavad ja armastavad.

Island of Pets tursanahast närimismaius

 • KUIVATATUD KILU
 • KALAMAIUS HERNEGA
 • KALAMAIUS KÕRVITSA JA KAERAGA
 • TURSANAHAST NÄRIMISRULLID
 • TURSANAHAKUUBIKUD

Räägime neist toodetest veidi ka lähemalt.

KUIVATATUD KILU

Meie oma eestimaine kilu on suurepärane „nahavitamiin“ olles rikkalik valgu- ja rasvaallikas, sisaldades nii oomega-3 rasvhappeid, A- ja E-vitamiini ning nahale vajalikku mikroelementi – tsinki.

Kuivatatud kilu on püütud Saaremaa lähistelt kõige kõrgemate standardite järgi ja jätkusuutlikult. Toode on teravilja-, säilitusainete- ja muude lisaainetevaba. Hea lemmiku nahale, karvkattele, hammastele, liigestele ja immuunsüsteemile. Lisaks aitab see kaasa seedimisele, alandab põletikku ja sobib ka koertel, kes kannatavad allergiate käes. Need maiused on terved kuivatatud kalakesed.

Vesilahustuvad B-grupi vitamiinid osalevad rasvade, süsivesikute ja valkude ainevahetuses, on vajalikud normaalseks lihaste, sh südamelihase ning närvisüsteemi toimimiseks ning B12-vitamiin ehk kobalamiin ja folaadid mängivad olulist rolli vereloomes.
Mikroelementidest on kalas esindatud magneesium ja kaalium, mis vastutavad normaalse lihastalitluse eest ning seleen, millel on antioksüdandi omadused ja immuunsüsteemi tugevdav toime.

KALAMAIUS HERNEGA

Mõnusalt krõmpsuvad suupärased maiused on tervislikud, hammastele head ja koerte lemmikud. Kalamaiused hernega sisaldavad samuti Saaremaa lähistelt püütud Läänemere kilu, mis annab tootele kasulikud oomega3-rasvhapped ning loomsed proteiinid. Lisaks sisaldab see maius hernest taimseteks kasuteguriteks.

Läänemere kilu on väärtuslik hästi seeduv valguallikas, mis sisaldab asendamatuid oomega-3 rasvhappeid, millel on põletikuvastane, immuunsüsteemi turgutav ja liigeste tervist toetav toime. Kalas sisalduv kaltsium, fosfor ja D-vitamiin on olulised luuainevahetuse reguleerimises ja osalevad hammaste ja luustiku tugevana hoidmises. Need maiused on küpsiste kujul.

KALAMAIUS KÕRVITSA JA KAERAGA

Mõnusalt krõmpsuvad, tervislikud maiused sobivad hästi nii treeninguks kui igapäevaseks preemiaks. 100% naturaalne maius on suurepärane valgu, oomega-3 rasvhapete, kaltsiumi, fosfori, D-vitamiini ja B-vitamiinide allikas. Lisaks Läänemere kilule sisaldab ka kõrvitsat ja kaera. Kõrvits on suurepärane madala kalorsusega kiudainete allikas, toode aitab reguleerida immuunsust ja seedimist. Selle toote retsept on valminud koostöös loomaarstiga Liisa Siimon. Need maiused on samuti küpsiste kujul.

TURSARULL NÄRIMISMAIUS ja TURSANAHAST KUUBIKUD

100% naturaalsest tursanahast maiused on suurepärane kooslus kergesti seeditavatest valkudest ja asendamatutest aminohapetest ning need aitavad su lemmikloomal tugevdada ja puhastada hambaid ning masseerida igemeid. Tootmisel kasutatakse üle nädala kestvat alla 30°C õhkkuivatusmeetodit, mis säilitab tursanahas kõik olulised vitamiinid ja mineraalid.

Tursk toiduna on väärtuslik hästi seeduv valguallikas, mis sisaldab asendamatuid aminohappeid ning oomega-rasvhappeid, mis on head sinu lemmiku nahale, karvkattele, hammastele, liigestele ja immuunsüsteemile. Toode puhastab, tugevdab hambaid ja igemepiiri, aitab vältida hambakivi teket ja igemepõletikku. Kergesti seeditav, oomega-3- ja 6-rasvhapete allikas, kõrge proteiinisisaldusega. Need maiused on vastavalt rullide ja kuubikute kujul.

Miks just jõulusegu

Meie maiused on patuvabad, kuna on kergesti seeditavad, puhastavad hambaid ning on väheste kaloritega, niisiis sobivad ka dieedil lemmikule. Kõige tähtsam on aga see, et kalamaiused sisaldavad kõik ülikasulikke oomega-3-rasvhappeid.

Jõulupakis on võimalus proovida erinevaid maiuseid ja leida enda lemmiku lemmik! Hea uudis on see, et tooted sobivad nii suurtele kui väikestele* lemmikutele, peale kutsade ka kassidele, tuhkrutele ja teistele, kes vajavad aeg-ajalt kala ja armastavad seda!

Meie ilusal jõulupakil on uus kujundus ja uued märgised, millest teeme lähemalt juttu edaspidi!

Kasulikud maiused?!

Jah, maiused võivad olla kasulikud! Need on mitu-ühes tooted: saad nendega mitmekesistada oma lemmiku söögivalikut, võid neid lemmikule anda hammaste puhastamiseks peale sööki, aga ka lihtsalt ajaviiteks, näiteks kui pead kodust mingiks ajaks lahkuma. Kutsikatele meeldib maiuseid närida, et leevendada igemete sügelust. Võid neid kasutada ka looma dresseerimisel või pikkadel jalutuskäikudel premeerimiseks.

Maiused on täielikult ilma lisaaineteta: need ei sisalda kunstlikke säilitus-, lõhna-, värv- ega maitseaineid. Kontrollime toodete valmimise protsessi, tootes oma maiuseid inimkvaliteedi järgi käsitööna, samuti kasutame tootmisel päikesepaneele ning jälgime jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

Jõulupaki kalamaiused on:

 • holistiline loomatoit
 • minimaalselt töödeldud
 • head lemmiku nahale, karvale, hammastele
 • kergesti seeditavad
 • naturaalsetest ja vähestest koostisosadest
 • roheenergial toodetud
 • valmistatud aeglasel õhkkuivatusmeetodil
 • valmistatud Saaremaal

Iga karvase lemmiku lemmikkingitus!

Tegemist on piiratud koguses jõulueritootega, telli kohe!

*Soovitame alates 4. elukuust. Hoida alati jooginõud värske veega saadaval.

Saad esimesena teada magusatest pakkumistest, uutest toodetest ja harivatest artiklitest.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Sind võivad need ka huvitada!

Jäta kommentaar